Nature Masterclasses - Scientific Writing and Publishing - access to an online course for one year

W dniu 22 czerwca 2020 roku uruchomiony został dla użytkowników UMK internetowy kurs Nature Masterclasses - Scientific Writing and Publishing z zakresu pisania i publikowania naukowego. Kurs został przygotowany przez redaktorów czasopism Nature Research i obejmuje cały proces publikacji naukowej - od napisania artykułu do publikacji. Zakup rocznego dostępu do kursu został sfinansowany ze środków projektu "Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza" oraz Szkoły Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych.

Uwaga: aby móc korzystać z kursu należy się zarejestrować.

Rejestracja:

1. Wejdź na stronę Nature Masterclasses używając linku: han3.uci.umk.pl/han/masterclasses

2. Zarejestruj się (prawy górny róg) używając swojego adresu e-mail z domeną @umk.pl

3. Otrzymasz wiadomość z linkiem aktywacyjnym na swoje konto, który należy potwierdzić, aby zakończyć rejestrację.

4. Przy kolejnych odwiedzinach strony wystarczy się już tylko zalogować, używając loginu i hasła podanych w trakcie rejestracji.

Logowanie może odbywać się z dowolnego komputera - także spoza sieci UMK.