mgr Małgorzata Grochocka Przewodniczącą Doktoranckiego Forum Uczelni Medycznych

Podczas odbywającego się w dniach 07-09.07.2023 roku w Łodzi zjazdu Doktoranckiego Forum Uczelni Medycznych zostały przeprowadzone wybory Zarządu DFUM na kadencję 2023/2024.

Jedną z kandydatek do objęcia kierownictwa nad Porozumieniem była dotychczasowa Przewodnicząca Porozumienia, doktorantka mgr Małgorzata Grochocka ze Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu UMK.

Po przeprowadzonym głosowaniu Pani mgr Małgorzata Grochocka została wybrana, by pełnić funkcję Przewodniczącej przez kolejną kadencję, a także zaproponowała nowy skład zarządu, w którym znalazł się kolejny doktorant ze Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu UMK, Pan lek. Jakub Husejko.

Nowy Zarząd Doktoranckiego Forum Uczelni Medycznych przez najbliższy rok pełnić będą:

mgr Małgorzata Grochocka (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu) - Przewodnicząca

lek. Joanna Smolarczyk (Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach) - I Wiceprzewodnicząca

lek. Jakub Husejko (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu) - II Wiceprzewodniczący

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!