Pierwsza obrona absolwentki Szkoły Doktorskiej na Wydziale Nauk o Zdrowiu

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniu 26 lutego 2024 r. odbyła się publiczna obrona pracy doktorskiej Pani mgr Agnieszki Bylinki.  Pani mgr Agnieszka Bylinka jako pierwsza doktorantka, absolwentka Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu obroniła pracę doktorską na Wydziale Nauk o Zdrowiu pt. "Wartość diagnostyczna i bezpieczeństwo radiacyjne obrazowania tętnic szyjnych i kręgowych w tomografii komputerowej z wykorzystaniem autorskich protokołów niskiej dawki promieniowania" przygotowaną pod kierunkiem prof. dr. hab. Jacka Budzyńskiego.

Serdecznie GRATULUJEMY Doktorantce Agnieszce Bylince oraz Promotorowi prof. dr hab. Jackowi Budzyńskiemu życząc kolejnych sukcesów w karierze naukowej.